HX25066-7WAP
MFR.Part #
HX25066-7WAP
JLCPCB Part #
C704690
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 3A 7 7P PA66 Phosphor bronze Right Angle Tin White 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS