HX25066-12B
MFR.Part #
HX25066-12B
JLCPCB Part #
C704681
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 3A PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS