HX25066-9A
MFR.Part #
HX25066-9A
JLCPCB Part #
C704664
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 3A 9 9P PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS