HX25418-12WA
MFR.Part #
HX25418-12WA
JLCPCB Part #
C704588
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.8mm 12 12P 1x12P 2.54mm 250V 3A 6.65mm Black PA66 Phosphor bronze Right Angle Tin 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS