HX25418-11A
MFR.Part #
HX25418-11A
JLCPCB Part #
C704576
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11 11.8mm 11P 1x11P 2.54mm 250V 3A 6.65mm Black PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS