HX41406-14A
Extended
Manufacturer
HX(Zhejiang Yueqing Hongxing Elec)
MFR.Part #
HX41406-14A
JLCPCB Part #
C704511
Package
Plugin,P=4.14mm
Description
-25℃~+105℃ 14P 2 2x7P 300V 4.14mm 4.14mm 7 8A PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=4.14mm Wire To Board Connector ROHS