HX41406-9A
MFR.Part #
HX41406-9A
JLCPCB Part #
C704507
Package
Plugin,P=4.14mm
Description
-25℃~+105℃ 3 3 300V 3x3P 4.14mm 4.14mm 8A 9P PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=4.14mm Wire To Board Connector ROHS