HX41406-2A
MFR.Part #
HX41406-2A
JLCPCB Part #
C704502
Package
Plugin,P=4.14mm
Description
-25℃~+105℃ 1 14.25mm 1x2P 2 2P 300V 4.14mm 8A PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=4.14mm Wire To Board Connector ROHS