HX25015-6WA
MFR.Part #
HX25015-6WA
JLCPCB Part #
C704314
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 4.9mm 6 6P 7.9mm PA66 Phosphor bronze Right Angle Tin White 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS