HX25013-5A
MFR.Part #
HX25013-5A
JLCPCB Part #
C704247
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 8.5mm PA66 Phosphor bronze Pink Through Hole Tin 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS