HX25005-3WAD
MFR.Part #
HX25005-3WAD
JLCPCB Part #
C704179
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 4.2mm PA66 Phosphor bronze Right Angle Tin White 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS