HX25005-13A
MFR.Part #
HX25005-13A
JLCPCB Part #
C704175
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 3A 5.6mm PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS