HX25005-3A
MFR.Part #
HX25005-3A
JLCPCB Part #
C704165
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 5.6mm PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS