MFR03SF8200A10
MFR.Part #
MFR03SF8200A10
JLCPCB Part #
C72836
Description
3W 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS