HX39601-12AE
MFR.Part #
HX39601-12AE
JLCPCB Part #
C703310
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 250V 3.96mm 7.5A Glass Fiber Reinforced PA9T Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 VH White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS