HX39601-4WAH
MFR.Part #
HX39601-4WAH
JLCPCB Part #
C703288
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 7.5A Glass Fiber Reinforced PA9T Phosphor bronze Right Angle Tin UL94V-0 VH White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS