HX39601-12WAP
MFR.Part #
HX39601-12WAP
JLCPCB Part #
C703268
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 250V 3.96mm 7.5A Glass Fiber Reinforced PA9T Phosphor bronze Right Angle Tin UL94V-0 VH White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS