HX39601-2WAG
MFR.Part #
HX39601-2WAG
JLCPCB Part #
C703244
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7.5A Glass Fiber Reinforced PA9T Phosphor bronze Right Angle Tin UL94V-0 VH White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS