HX39601-9A
MFR.Part #
HX39601-9A
JLCPCB Part #
C702897
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 250V 3.96mm 7.5A 9 9P Glass Fiber Reinforced PA9T Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 VH White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS