HX39601-4A
MFR.Part #
HX39601-4A
JLCPCB Part #
C702892
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 7.5A Glass Fiber Reinforced PA9T Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 VH White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS