A2HF1CCQ12VDC1.6D
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
A2HF1CCQ12VDC1.6D
Description
-40℃~+125℃ 10ms 10ms 12V 50A 75V@DC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Automotive Relays ROHS