406C35B13M00000
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
406C35B13M00000
JLCPCB Part #
C6415437
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 13MHz 13pF 60Ω ±30ppm ±50ppm SMD Crystals ROHS