380LX122M350A082
MFR.Part #
380LX122M350A082
JLCPCB Part #
C6414314
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1200uF 210mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 350V 35mm 4.4A@120Hz 80mm ±20% Plugin,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS