DE2F3KY103MN3AU02F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE2F3KY103MN3AU02F
JLCPCB Part #
C701197
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10nF 300V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS