RMCS0402FT4K70-PD
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCS0402FT4K70-PD
JLCPCB Part #
C6405889
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS