225MPR250K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
225MPR250K
JLCPCB Part #
C6401264
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 200V、250V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS