MFR03SF5102A10
MFR.Part #
MFR03SF5102A10
JLCPCB Part #
C72410
Description
3W 500V 51kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS