564PMB202KTP0
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
564PMB202KTP0
Description
-40℃~+85℃ 560nF 700V、2kV ±10% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS