RM04F1003CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM04F1003CT
JLCPCB Part #
C6397164
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS