1SMB3EZ19-AU_R1_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ19-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6396151
Description
19V 3W 500nA@14.4V 7Ω SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS