BZT52C4V3S
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52C4V3S
JLCPCB Part #
C699148
Package
SOD-323(SC-90)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 90Ω SOD-323(SC-90) Zener Diodes ROHS