383LX821M400A062
MFR.Part #
383LX821M400A062
JLCPCB Part #
C6387293
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
-25℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 35mm 400V 63mm 820uF ±20% Plugin,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS