380LX223M035K052
MFR.Part #
380LX223M035K052
JLCPCB Part #
C6387187
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22000uF 26mΩ 3000hrs@85℃ 30mm 35V 50mm 6.1A@120Hz ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS