MBR30100FCT
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBR30100FCT
JLCPCB Part #
C698887
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 250A 30A 800mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS