MBR10150FCT
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBR10150FCT
JLCPCB Part #
C698876
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@150V 10A 120A 150V 850mV@5A TO-220F Schottky Diodes ROHS