MBRL20200CT
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBRL20200CT
JLCPCB Part #
C698805
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@200V 160A 200V 20A 880mV@10A TO-220 Schottky Diodes ROHS