MBR20100CD
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBR20100CD
JLCPCB Part #
C698782
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 150A 20A 50uA@100V 900mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS