MBR10100CD
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBR10100CD
JLCPCB Part #
C698781
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 120A 800mV@5A TO-252 Schottky Diodes ROHS