107LBA450M2BD
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
107LBA450M2BD
JLCPCB Part #
C6382255
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3.31573Ω@120Hz 32mm 450V 950mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS