REC7.5-1215SRW/H1/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-1215SRW/H1/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6380569
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 15V 1kV 500mA 7.5W 86% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS