REC7.5-1209DRW/H2/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-1209DRW/H2/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6380533
Package
DIP,32x20.3mm
Description
2 2kV 417mA 7.5W 84% 9V 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS