REC7.5-1205DRW/H2/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-1205DRW/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C6380525
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
2 2kV 5V 7.5W 750mA 82% 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS