REC3.5-4824SRW/R8/A/CTRL/X1
MFR.Part #
REC3.5-4824SRW/R8/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C6379680
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 145mA 24V 3.5W 36V~75V 85% 8kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS