REC10-4815SRW/H2/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC10-4815SRW/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C6379455
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 10W 15V 2kV 36V~75V 667mA 86% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS