RCI003D24V
Extended
Manufacturer
Carlo Gavazzi Computing Solutions
MFR.Part #
RCI003D24V
JLCPCB Part #
C6378588
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 10A 20ms 20ms 24V 250V@AC、250V@DC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgSnO2 SOCKETABLE Power Relays ROHS