223MPW160K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
223MPW160K
JLCPCB Part #
C6371167
Package
Plugin,D5.5xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 90V、160V ±10% Plugin,D5.5xL11.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS