201CNQ040
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
201CNQ040
Description
1 Pair Common Cathode 100A 10mA@40V 40V 670mV@100A - Schottky Diodes ROHS