157AVG063MGBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
157AVG063MGBJ
JLCPCB Part #
C6365332
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 127.5mA@120Hz 13.5mm 150uF 2000hrs@125℃ 28mΩ 5mm 63V Polymer ±20% Plugin,D10xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS