155PPA122KS
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
155PPA122KS
JLCPCB Part #
C6365213
Package
Plugin,D31xL59mm
Description
-55℃~+85℃ 1.5uF 550V、1.2kV ±10% Plugin,D31xL59mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS