XE164FN40F80LRABKXUMA1
MFR.Part #
XE164FN40F80LRABKXUMA1
JLCPCB Part #
C6362266
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 16 Bit 320KB 34KB 3V~5.5V 75 80MHz Built-in FLASH Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS